Tímto způsobem můžete zaslat zprávu o lékařském vyšetření, laboratorním vyšetření, hospitalizaci nebo jiném specializovaném vyšetření pokud uznáte, že je pro Váš gynekologický nález relevantní, nebo jste o něj byla požádána. 

Pro zaslání zprávy nejprve tuto zprávu uložte do vašeho zařízení (PC, telefon, tablet, atd.). Poté vyplňte formulář a soubor zprávy připojte jako přílohu. Lze odeslat pouze 1 soubor. Preferujeme přílohu ve formátu .pdf, minimální rozlišení je 300 dpi, vícestránkové dokumenty jsou povoleny, maximální velikost souboru je 1 MB. O úspěšném odeslání budete informována potvrzením na emailové adrese vyplněné ve formuláři.

Zpráva nebude moci být uložena, pokud jakákoliv část nebo znaky budou nečitelné nebo na hranici čitelnosti nebo její obsah nebude ve vztahu ke specializaci ordinace (netýká se vyžádané zprávy).

Zaslání zprávy nikterak nezakládá na povinnost poskytovatele na zprávu reagovat, či právu klientky vyžadovat na zprávu odpověď. Pro odpověď na zprávu lze použít odkaz Zaslání dotazu.