Ordinační hodiny

Ordinace Zbraslav


Odběry se provádí denně po předchozí telefonické nebo osobní domluvě.
Telefonické informace o výsledku lze získat mimo ordinační hodiny vyhrazené pro výkony kdykoliv v ordinační době ale pouze voláním z telefonního čísla, které jste sdělili v ordinaci jako osobní kontaktní telefonní číslo.

 

 Pondělí  8 - 17  
 Úterý  8 - 18  !!! výkony !!! 14 - 17
 Středa  8 - 16  
 Čtvrtek  7 - 16  
 Pátek  8 - 15  !!! výkony !!! 12 - 13

 

Ordinace Beroun


Pondělí, středa a pátek jsou dočasně v Berouně bez lékaře.
Odběry se provádí denně po předchozí telefonické nebo osobní domluvě.
Telefonické informace o výsledku lze získat kdykoliv v ordinační době ale pouze voláním z telefonního čísla, které jste sdělili v ordinaci jako osobní kontaktní telefonní číslo.

 

 Pondělí  8 - 16  
 Úterý  8 - 17  
 Středa  8 - 14  
 Čtvrtek  8 - 16  
 Pátek  8 - 14  

 

Telefonický kontakt

Pokud chcete zjistit výsledek, využijte telefonní čísla mobilních linek. V ordinačních hodinách může být hovor přepojen i na jiné naše pracoviště, kde je v tu chvíli volný pracovník, který Vám může podat žádanou informaci.

Upozorňujeme, že Vaše číslo a mailová adresa jsou evidovány v našem informačním systému. Je to proto, abychom Vám mohli sdělit informace o Vašich nálezech, pokud o ně požádáte. Žádáme Vás o aktualizaci telefonního čísla a mailu, pokud je změníte. Pokud se údaje nebudou shodovat, informaci Vám touto cestou podat nemůžeme.

 

Mailový kontakt

Pokud chcete vyjádření k nějakému Vašemu požadavku, můžete využít formulář pro odeslání dotazu.

Odpověď na standardní dotaz můžete očekávat v průběhu 5-ti dnů.

Mailem Vás nemůžeme objednat k vyšetření - neznáme Vaše možnosti a Vy neznáte naše. Pokusíme se Vám ale vyhovět, pokud to provoz umožní. Pokud se Vám neozveme ani mailem ani telefonicky, pokuste se nás kontaktovat znovu. Zaslání informace nebo žádosti mailem nelze považovat za spolehlivé !

Zasílání zpráv

Zasílání zpráv je možné :

Objednání k akutnímu vyšetření

Akutní konzultace je možná po telefonu. V akutních případech jsou pacientky vyšetřeny bez objednání. Pokud je pacientka vyšetřena bez objednání a stav není shledán akutní, účtujeme poplatek za vyšetření na žádost pacientky.

Ordinační doba velmi silně naplněna. Žádáme proto pacientky, které se domnívají, že jejich vyšetření není možno naplánovat a je nutno ho provést akutně, aby volaly do ordinace na začátku ordinační doby a sestry se pokusí najít volný termín na vyšetření, například pokud někdo vyšetření odřekne. Pokud žádáte takovéto akutní zařazení, buďte prosím připravena, že můžete být vyzvána k okamžité návštěvě jako jediné možnosti, kterou můžeme nabídnout !

Pro případ, kdy se pacientka z jakéhokoliv náhle vzniklého důvodu nemůže vyšetření zúčastnit, žádáme, aby toto telefonicky sdělila co nejdříve, aby místo ní mohla být vřazena jiná klientka, která na vyšetření čeká. Rádi bychom sdělili, že veškerá neomluvená "nedostavení se na vyšetření" evidujeme a považujeme je za neslušná a nezodpovědná vzhledem k jiným klientkám, která na vyšetření čekají.

 

Konzultace zdravotního stavu cestou mailové korespondence

Konzultace zdravotního stavu cestou mailové korespondence z právních důvodů neposkytujeme.

 

Další upozornění

V době Ordinační doby pro výkony NELZE vyřizovat osobní ani telefonické požadavky neobjednaných pacientek a to ani výdej receptů či jiných zpráv.

 

Pro neodložitelná vyšetření mimo ordinační hodiny je nutné kontaktovat pohotovost. Pro Prahu 5 je ve FN Motol.